InSPORTline Rolamento

inSPORTline Rolamento

Kde koupit >>Z├íkladn├ş ├║daje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:439 K─Ź
inSPORTline Rolamento 5 (100%) 25 hodnocen├ş

Ko┼żen├ę ┼ívihadlo s lo┼żisky inSPORTline Rolamento je st├íl├Żm dopl┼łkem gymnastiky a s jeho pomoc├ş lze prov├íd─Ťt mnoho druh┼» kondi─Źn├şch cvi─Źen├ş, t├şm nej─Źast─Ťj┼í├şm jsou pak p┼Öeskoky krou┼ż├şc├şho ┼ívihadla. Prov├íd─Ťn├şm tohoto cviku dynamicky posilujete svalstvo nohou a sou─Źasn─Ť rozv├şj├şte a posilujete ─Źinnost vnit┼Ön├şch org├ín┼», ob─Ťhov├ęho, dechov├ęho a termoregula─Źn├şho syst├ęmu. Tento jednoduch├Ż, ale maxim├íln─Ť efektivn├ş cvik V├ís nut├ş k pravideln├ęmu rytmu d├Żch├ín├ş a v├Żrazn─Ť p┼Öisp├şv├í k zlep┼íen├ş kloubn├ş pohyblivosti. Ru─Źky ┼ívihadla inSPORTline Rolamento jsou vyrobeny z m─Ťkk├ę ergonomicky tvarovan├ę p─Ťny a lano ┼ívihadla je z prav├ę k┼»┼że. Toto lano je uchyceno v lo┼żisku um├şst─Ťn├ęm uvnit┼Ö rukojeti a zaji┼í┼ąuje perfektn─Ť hladk├Ż pohyb p┼Öi p┼Öeskoc├şch. Z rukojet├ş lze dle pot┼Öeby vyjmout vlo┼żenou z├ít─Ť┼ż.Technick├Ż popis: ┼ívihadlo pro v┼íestrann├ę kondi─Źn├ş cvi─Źen├ş, posilov├ín├ş d├Żch├ín├ş a ─Źinnosti kloub┼» ru─Źky z ergonomicky tvarovan├ę jemn├ę p─Ťny odoln├ę proti vlhkosti lano z k┼»┼że zaji┼í┼ąuje ide├íln─Ť hladk├Ż pohyb p┼Öi p┼Öeskoc├şch uchycen├ş lana pomoc├ş lo┼żisek um├şst─Ťn├Żch v rukojeti vyj├şmateln├í z├ít─Ť┼ż cca 215 g v obou rukojet├şch d├ęlka ┼ívihadla: 275 cm (lze zkr├ítit roz┼íroubov├ín├şm rukojeti a zkr├ícen├şm ko┼żen├ęho lanka) vyrobeno ze zdravotn─Ť nez├ívadn├Żch materi├íl┼»


 • inSPORTline Jumpalu ─Źern├í
  inSPORTline Jumpalu ─Źern├í

  ┼ávihadlo inSPORTline Jumpalu┬áp┼Öedstavuje skv─Ťlou cvi─Źebn├ş pom┼»cku pro zlep┼íen├ş celkov├ę kondice. Pevn├ę hlin├şkov├ę rukojeti jsou vybaveny..

  629 K─Ź
 • inSPORTline Jumpkamu red camu
  inSPORTline Jumpkamu red camu

  ┼ávihadlo inSPORTline Jumpkamu┬áp┼Öedstavuje skv─Ťlou cvi─Źebn├ş pom┼»cku pro zlep┼íen├ş celkov├ę kondice. Lehk├ę ergonomicky tvarovan├ę rukojeti jsou..

  419 K─Ź
 • inSPORTline Jumpkamu white camu
  inSPORTline Jumpkamu white camu

  ┼ávihadlo inSPORTline Jumpkamu┬áp┼Öedstavuje skv─Ťlou cvi─Źebn├ş pom┼»cku pro zlep┼íen├ş celkov├ę kondice. Lehk├ę ergonomicky tvarovan├ę rukojeti jsou..

  419 K─Ź
 • inSPORTline Jumpow
  inSPORTline Jumpow

  ┼ávihadlo inSPORTline Jumpow┬áje velmi rychl├ę ┼ívihadlo vhodn├ę pro dynamick├Ż tr├ęnink. J├ídro ┼ívihadla tvo┼Ö├ş ocelov├ę lanko, kter├ę je obaleno..

  539 K─ŹObjevte: ┼ávihadla V sekci sport | fitness je mo┼żn├ę objevit insportline rolamento!
© 2021 Kontakt