InSPORTline Rotana Magnetic

inSPORTline Rotana Magnetic

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:329 Kč
inSPORTline Rotana Magnetic 4,75 (95%) 23 hodnocení

Rotační disk inSPORTline Magnetic je vhodný pro zeštíhlení postavy, především v oblasti boků a šikmých břišních svalů. Stačí se na něj postavit a pohybovat tělem ze strany na stranu. Na povrchu rotany Magnetic jsou umístěny speciální magnetické body pro vyšší efektivitu cvičení.Technický popis: speciální magnetické body pro vyšší efektivitu cvičení hmotnost: 0,54 kg nosnost: 100 kg průměr disku: 25 cm výška: 3 cm


 • inSPORTline Body Trimmer
  inSPORTline Body Trimmer

  Posilovač Body Trimmer je jednoduchou pomůckou pro každodenní posilování prsních svalů, stehen a paží. Body Trimmer pracuje na jednoduchém,..

  239 Kč
 • inSPORTline Hrazda do dveří
  inSPORTline Hrazda do dveří

  Univerzální hrazda do dveří inSPORTline pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování..

  359 Kč
 • inSPORTline Ochranná síť 430 cm 8 tyčí
  inSPORTline Ochranná síť 430 cm 8 tyčí

  Ochranná síť na trampolínu inSPORTline o průměru 430 cm je speciální pevnostní síť zabraňující pádům mimo akční odrazovou plochu..

  3990 Kč
 • inSPORTline 430 cm
  inSPORTline 430 cm

  Trampolína inSPORTline 430 cm i ostatní trampolíny inSPORTline jsou vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Konstrukce..

  7190 Kč
 • inSPORTline 305 cm
  inSPORTline 305 cm

  Trampolína inSPORTline 305 cm i ostatní trampolíny inSPORTline jsou vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Konstrukce..

  5090 KčObjevte: Balanční podložky V sekci sport | fitness je možné objevit insportline rotana magnetic!
© 2021 Kontakt