InSPORTline Smallster

inSPORTline Smallster

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:inSPORTline
Cena:1790 KÄŤ
inSPORTline Smallster 2,5 (50%) 27 hodnocenĂ­

Basketbalový koš inSPORTline Smallster je velmi kvalitní a odolný basketbalový koš značky inSPORTline. Konstrukce ocelového koše je připevněna na polypropylenové desce. Celý koš je pak připevněn na ocelové tyči, která je zasazena do podstavce o objemu 8 litrů. Tento basketbalový koš inSPORTline Smallster je vhodný pro rekreační využití.Technický popis: tréninkový streetballový koš ocelová tyč materiál podstavce: polypropylen (kapacita 8 l) materiál desky: polypropylen (černo-modrá barva) průměr koše: 32,5 cm výška obruče: 190 cm celková výška koše s deskou: 230 cm rozměr desky: šířka 61 cm x výška 41 cm x tloušťka 1,5 cm hmotnost: 4,4 kg vhodné pro rekreační využití


 • inSPORTline Utah
  inSPORTline Utah

  Kvalitně zpracovaný a robustní basketbalový koš inSPORTline Utah se skvěle hodí pro vnitřní i venkovní využití. Díky jeho pevné..

  5590 KÄŤ
 • inSPORTline Medford
  inSPORTline Medford

  Basketbalový koš inSPORTline Medford je skvěle vybavený, robustní stojanový koš na basketbal. Hlavní předností basketbalového koše je..

  6890 KÄŤ
 • inSPORTline Blakster
  inSPORTline Blakster

  Dětský basketbalový koš inSPORTline Blakster je nejmenší a nejroztomilejší verzí klasických košů značky inSPORTline. Hlavní předností..

  1890 KÄŤObjevte: Basketbalové koše V sekci sport | míčové sporty | basketbal je možné objevit insportline smallster!
© 2021 Kontakt